Szybki kontakt

Telefon komórkowy:
+48 600886399

Email:
biuro@pendrive-usb.com


www.pendrive-usb.comwww.pendrive-usb.com
Menu

Pendrive reklamowe z nadrukiem, logo lub inne | Pendrive-usb.com

Pendrive reklamowy w wielu wydaniach to główny przedmiot oferty naszej firmy. Znajdziesz u nas ponadto pendrive - długopisy z logo, powerbanki z nadrukiem i wiele innych gadżetów elektronicznych.

O firmie

O firmie

Kilka słów o nas

Pendrive-usb.com należy do firmy Bonnum. Nasza firma została założona w 2007 roku. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą usług i produktów. Największe doświadczenie zyskaliśmy jednak jako producenci i dystrybutorzy akcesoriów reklamowych. Otwierając się na potrzeby naszych klientów włączyliśmy do swojej oferty pendrive'y z nadrukiem.

Reklama dźwignią handlu

Chcąc zabłysnąć na tle innych firm, musisz przykuć uwagę swojego odbiorcy i zapaść w jego pamięć. I w tym właśnie pomoże Ci nasza firma. Dajemy Ci ogromny wybór pendrive'ów, które pomożemy Ci dobrać odpowiednio do Twoich potrzeb. Pamięć flash z nadrukiem, pendrive -długopis czy powerbank z logo będzie doskonałym prezentem na początek lub okazją do podkreślenia dobrej współpracy. Należy podkreślić tutaj zaangażowanie wkładane w każde nasze zamówienie, przy jednoczesnej konkurencyjności cenowej. Jesteśmy solidni i terminowi. Wykonujemy także zlecenia pod specjalnie zamówienia klientów.

Pendrive'y z nadrukiem

Pendrive-usb.com tworzy ogromną ilość gadżetów reklamowych z logo firm. W naszej ofercie każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie. Pendrive'y standardowe będą doskonałe, gdy chcemy trafić ze swoją reklamą do wielu różnych odbiorców. Stawiając z kolei na skórzane, wstrzelimy się w bardziej wymagające grono. Mamy także różne rozmiary pamięci : mini – mieszczące się w każdej nawet najmniejszej kieszonce i pendrive'y karty kredytowe, które nadają się do umieszczenia ich w portfelu, a Tobie dają możliwość umieszczenia na nich większego nadruku. Pamięci flash łączymy również z innymi funkcjonalnymi przedmiotami, takimi jak długopis czy chociażby otwieracz. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do oferty dołączyliśmy również powerbanki z dowolnie wybranym logo. Wszystko po to, by każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli jednak zainteresowałby Cię produkt, którego nie możesz odnaleźć w naszym asortymencie, skontaktuj się z nami, a my sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie i naniesiemy na niego interesujący Cię nadruk reklamowy. Postaw na nas a my przekujemy swoje doświadczenie na Twój sukces.www.pendrive-usb.com
certyfikat CEcertyfikat Rohs

Nasze produkty posiadają wymienione certyfikaty