Szybki kontakt

Telefon komórkowy:
+48 600886399

Email:
biuro@pendrive-usb.com


www.pendrive-usb.comwww.pendrive-usb.com
Menu

Pendrive metalowe, drewniane i skórzane szeroka gama reklamowa.

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest to, byśmy dokonywali zakupów kierując się przede wszystkim wyczuciem pewnej elegancji. Styl gra pierwsze skrzypce jeśli chodzi o nasz ubiór i dodatki do niego – czasami spędzamy długie godziny na wyborze butów, krawatu czy paska. Chcemy być postrzegani jako ludzie poważni, a tak to już bywa, że jak cię widzą, tak cię piszą. Nic więc dziwnego, że staramy się dobierać elementy wystroju zgodnie z panującymi trendami.

Małe jest piękne, ale i ważne

Oprócz tego, że powinniśmy posiadać stylowe etui na telefon, weźmy pod uwagę także tak drobne rzeczy jak zakup pendrive. Skórzane egzemplarze tego nośnika danych wyglądają bardzo elegancko podczas konferencji – nawet taki drobny szczegół nie ucieka bowiem uwadze tych, którzy nas słuchają. Nie musimy, oczywiście, dobierać go pod kolor butów czy marynarki, tym niemniej stonowane, eleganckie barwy pendrive mogą mieć duże znaczenie, jeśli uzupełniają się z naszym strojem. Co więcej, jeśli prowadzimy firmę produkującą galanterię skórzaną, powinniśmy mieć w ofercie także nośniki danych, które będą swoistym dodatkiem do odzieży. Poważni biznesmeni nie wybierają przecież barwnych, uroczych nośników, które mogłyby równie dobrze posiadać uczniowie szkoły podstawowej. W dobie informatyzacji wizerunek jest bardzo ważny.

A może coś oryginalnego?

Pendrive wcale nie musi być nieciekawym przedmiotem. Dla przykładu, drewniany nośnik od razu zwraca uwagę otoczenia. Świetnie uzupełnia się też jako prezent dla klientów, jeśli prowadzimy firmę o profilu bezpośrednio związanym z wyrobami drewnianymi – albo ogólnie pojętą ekologią. Przedsiębiorstwo meblarskie może wybrać dla klientów nietypowy drewniany pendrive w kształcie wysuwanej szuflady. Z pewnością taka koncepcja zwróci uwagę naszej klienteli i sprawi, że powróci ona do naszego sklepu.

Równie dobrze taki pomysł zadziałać może w organizacji, której na sercu leży ochrona przyrody. Zamiast produkować kolejne, plastikowe pendrive, można wybrać drewniany – w kształcie drzewa. Rozdanie go szerszemu gronu na pewno sprawi, że poświęcą oni nieco atencji temu, ile wysiłku włożyliśmy w zwrócenie ich uwagi na nasze postulaty. Popatrzmy na informację, którą tym samym wysyłamy – mnóstwo drzew ginie podczas wycinki w celu przeznaczenia ich na papier. My zaś ofiarujemy drewniany pendrive, na stworzenie którego nie ucierpiało wcale wiele roślin. Możemy na ten nośnik wgrać nieco informacji o naszych celach i działaniach, tym samym wskazując, że wcale nie trzeba wycinać całego lasu, by przekazać informację w dobie wszechobecnej cyfryzacji.

Wszystko zależy od profilu przedsiębiorstwa

Jeśli nie pasuje nam ani skóra, ani drewno, możemy wybrać stylowe i uniwersalne pendrive'y metalowe. Są one bardzo praktyczne i można je dopasować do specyfiki każdej firmy. Dla przykładu – to naturalny wybór, jeśli prowadzimy przedsiębiorstwo zajmujące się ciężkim przemysłem. Logo firmy wygrawerowane w metalu nie tylko wygląda bardzo dobrze, ale mamy też pewność, że nie zetrze się z czasem. W przeciwieństwie do skóry i drewna, metalowe pendrive'y są bardziej trwałe i można je przystosować do własnych potrzeb w pełnym zakresie.

Elegancja, jaka idzie za zakupem takiego rodzaju nośnika wyraża się przede wszystkim w tym, że jest on świetnym dodatkiem. Nawet najbardziej wymagający klient doceni jego praktyczność. Metalowe pendrive'y mają też to do siebie, że niezależnie od koloru, na jaki je zabarwimy, w dalszym ciągu będą wyglądać bardzo ładnie.

Ważny jest przekaz

Pamiętajmy, że to, co oferujemy naszym klientom musi niejako przemawiać za tym, co ma im do zaproponowania nasze przedsiębiorstwo. Powinniśmy przede wszystkim posługiwać się grą skojarzeń, toteż dobierajmy gadżety w taki sposób, by mnemotechnicznie oddziaływały na naszą korzyść. Stosujmy symbole, które bezpośrednio będą kojarzyły się z profilem firmy – jeśli to metalowy pendrive prezentowany klientom przez firmę produkującą obuwie, zaprojektujmy go w kształcie charakterystycznej „łyżki” do butów. Grunt, by działał na wyobraźnię! Zróbmy próbę kontrolną wśród znajomych, prezentując im najpierw sam pomysł, nie podpowiadając jednak, z czym ma on związek. Jeśli jedno z drugim powiążą całkowicie przypadkowi ludzie – taki zakup powinniśmy zrobić.www.pendrive-usb.com
certyfikat CEcertyfikat Rohs

Nasze produkty posiadają wymienione certyfikaty