Szybki kontakt

Telefon komórkowy:
+48 600886399

Email:
biuro@pendrive-usb.com


www.pendrive-usb.comwww.pendrive-usb.com
Menu

Pendrive o dowolnym kształcie z logo Twojej firmy

Potrzebujesz reklamy, która zachwyci twoich klientów i sprawi, że z ochotą będą robili z tobą interesy? To oczywiste. W dzisiejszych czasach nie można nie stosować kreatywnego marketingu – ludzie bowiem lubią, kiedy próbuje się ich pozyskać. Jedną z takich możliwości są prezenty, które twoja firma może im zaoferować. Jak to działa? Przez zasadę wzajemności.

Coś za coś – ważna sprawa w biznesie

Robert Cialdini w swojej książce „Wywieranie wpływu na ludzi” spośród ciekawszych technik manipulacji wyłonił wymienioną wyżej wcześniej zasadę wzajemności. Oznacza ona ni mniej, ni więcej, że kiedy człowiek otrzymuje prezent (na przykład próbkę perfum w przejściu podziemnym, darmową krzyżówkę czy drobny poczęstunek w supermarkecie), momentalnie czuje się zobowiązany do wzajemności. Tego oczekuje po nim społeczeństwo i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Zauważmy, ile razy dzwonią do nas firmy, oferując spotkanie, na których dostaniemy coś za samo przyjście... Niby nikt nas tam nie będzie do niczego zmuszał, ale człowiek po otrzymaniu darmowego miksera czuje się nagle zobowiązany do podjęcia kolejnych działań.

Właśnie dlatego musimy to wykorzystywać w odpowiednim celu. Twoja firma może zaoferować klientom koszulki, smycze i kubki, ale jednym z najlepszych pomysłów są pendrive z logo firmy. Ten mały nośnik danych mieści się w dłoni (lub w kieszeni), toteż można go zabrać ze sobą wszędzie. W dzisiejszych czasach ludzie co chwila zapisują coś na pendrive'ach, toteż możemy zamówić takie o dowolnym kształcie, by przypominały innym o naszej firmie. Jednocześnie uruchamiamy w nich zasadę wzajemności – my im nośnik danych, oni zakupy u nas. To bardzo ważne w biznesie.

Najważniejszy jest pomysł

Prowadzisz firmę budowlaną i chcesz, by twoi klienci dostali pendrive z logo? Zamów takie, które możesz zaprojektować w dowolnym kształcie. W tym przypadku mogą przypominać one cegiełki. Możesz je wtedy ułożyć w dobrze wyeksponowanym miejscu i zaprezentować tak, by przypominały gołą ścianę. Twoi klienci docenią pomysłowość i już zawsze będą kojarzyć ten konkretny design z twoją firmą. Jeśli prowadzisz zaś firmę produkującą napoje (lub posiadasz własny browar), nie ma przeciwwskazań, aby zamówić pendrive w dowolnym kształcie – w tym wypadku taki, który posiada dodatkowo otwieracz do butelek. W przypadku kliniki kardiologicznej może być to przenośny dysk w kształcie serduszka, jeśli masz księgarnię możesz zaoferować pendrive z logo przedstawiającym książkę, na którym zapisane będzie kilka darmowych e-booków. Wszystko zależy od fantazji, która ci przyświeca w danym momencie. Zastanów się sam, co chciałbyś dostać od firmy o takim targecie – a łatwiej ci będzie wymyślić coś na swoje własne potrzeby.

Reklama dźwignią handlu

Jeśli chcesz mieć dla swoich klientów pendrive o określonym kształcie, możesz u odpowiedniego producenta złożyć konkretne zamówienie. W przypadku hurtowego zakupu cena nie będzie aż taka duża, wpisze się bowiem w ogólną kampanię reklamową. Musimy jednak dobrze ocenić, czy producent wywiąże się z tego, czego od niego oczekujemy. W dzisiejszych czasach nie brakuje osób, które mogłyby nam sprzedać uszkodzone, lub co gorsza, zainfekowane pendrive. Z logo które posiadamy, nie może się przecież kojarzyć fuszerka.

Postarajmy się, by ten nośnik danych w miarę możliwości jak najlepiej odwzorowywał profil naszego przedsiębiorstwa. Pendrive w kształcie tego, czym się zajmuje firma, którą prowadzimy, będzie dobrze zapadał w pamięć, bądźmy jednak świadomi tego, że musi być on poręczny. Powinien samym sobą zwracać uwagę nie tylko klientów, ale i osób, które będą go widziały w ich rękach.

Czym się kierować w zakupie

Pendrive z logo naszej firmy powinien mieć na tyle dużą pojemność, by naprawdę przydał się naszym klientom. Zamówienie takich, które posiadają ledwie 500 MB miejsca to nie sztuka, natomiast nie będą raczej nikomu potrzebne w dobie, w której niektóre instalatory przekraczają spokojnie rozmiar 1 GB. Najlepiej zacząć od pułapu 20 GB i celować coraz wyżej – cena nie będzie znacząco większa, natomiast ugruntujemy sobie na rynku pozycję firmy poważnej i profesjonalnej. Pamiętajmy też, żeby wybrać fachowców, którzy profesjonalnie wykonają dla nas pendrive w wybranym kształcie na zamówienie. Nie sugerujmy się w żadnym wypadku pośpiechem oraz niską ceną – postawmy na jakość!

 www.pendrive-usb.com
certyfikat CEcertyfikat Rohs

Nasze produkty posiadają wymienione certyfikaty